Altı Oturan Kare Tabanlı Körüklü Şeffaf Poşet Minik Boy - 1000 Ad.
Altı Oturan Kare Tabanlı Körüklü Şeffaf Poşet Minik Boy - 1000 Ad.
Altı Oturan Kare Tabanlı Körüklü Şeffaf Poşet Minik Boy - 1000 Ad.
Altı Oturan Kare Tabanlı Körüklü Şeffaf Poşet Minik Boy - 1000 Ad.

Altı Oturan Kare Tabanlı Körüklü Şeffaf Poşet Minik Boy 4x6x16  cm - 1000 Ad. (8001)

Fiyat : ₺1.300,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.560,00

Minik Boy Altı Oturan Kare Tabanlı Körüklü şeffaf  Poşet 4x6x16  cm .ebadlarında - 1 000 adet.

Genellikle Draje,Şekerleme ,Baharat v.s Ürünlerin Paketlenmesi ve teşhirinde kullanılan şık bir üründür.

4X6X16  (KÖRÜKXENXBOY) Ebadlarında

 

DİĞER ÖZELLİKLER              :

.PATLAMA-DELİNME OLMAZ        :Modern yapıştırma teknolojisine uygun makinalarımızda imal ettiğimiz BOPP poşetlerimiz mağazalarınızdaki teşhir raflarınızdan düşse bile poşetde yırtılma veya deinme olmayacağından , içinde bulunan ürünler her zaman korunmuş olacaktır.

.ISIL YAPIŞTIRMA YAPILIR            :Poşetin ağız kısmını ısıl yapıştırma makinalarınızla, ısıl yapıştırma yapabilirsiniz.Bu sayede ürünlerinizi daha hijyenik bir şekilde neme ve sıcağa maruz bırakmadan daha uzun ömürlü saklar ve teşhir edebilirsiniz.

.ISI VE NEMDEN ETKİLENMEZ      :Paketin ağız kısmını kapattığınız müddetçe içindeki ürünlerinizi her zaman kusursuzca saklar daha uzun süre koruma sağlarsınız.

. AROMA KOKUSU KALICIDIR       :İçinde teşhir edilecek ürün ağız kısmı kapalı olduğu müddetce, ürün aroma kokusu varsa,aroma kokusu kaybolmaz.

.YERLİ MAMÜL                                :Altı Oturan Tabanlı Poşetlerimizde kullanılan tüm hammadde ve malzeme yerli olup Uzakdoğu mamülü kesinlikle değildir.

.TESLİMAT DURUMU                      :Ürünler Stoklarımızda her zaman mevcut olup,sipariş verdiğiniz andan itibaren ,24 saat içerisinde ürünlerinizin teslimatı gerçekleşir.

.ÜRÜNÜN KULLANILDIĞI YERLER:BOPP Altı Oturan Poşetlerin kullanım alanları dünyada ve son zamanlarda ülkemizde artmaktadır.Butik tarzda bir ürün olup daha çok bilinçli satcı kesimi tarafından tercih edilip kullanılmaktadır.

Her türlü Şekerleme,çikolata,draje,lokum,kahve,kuru meyve,kuruyemiş,baharat ürünleri,unlu mamüller,butik süs mumları,butik sabunlar,takılar......... ürün içerisine konulup rahatlıkla teşhir edilebilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR